~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o

+4
Searlus L'Ombre
Marjoline Clodiën
Romina May Levy
Lleweyn Chloris
8 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o Empty
MesajKonu: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 4:22 pm

Efenim ben Kaan. Tanıyanınız vardır herhalde. xD Sitelerde genellikle Charlie, Adolf isimleriyle, ünlü Alman karakterimle bilinmişimdir. Evet, Almanlara da büyük ilgim vardır. Örneğin bazılarınıza çok garip gelse de Hitler'in liderliğini severim. Burası biraz çelişkili bir konudur aslında, yani tarih okuyan ve tarihle alâkalı kitap okuyanlar anlar beni aslında. Neyse ilk cümlelerde bundan bahsetmek pek olmadı. ^^ Her neyse, 4,5 yıldır Rp yapıyorum ki bu sürede benim dağları taşları aşmam lâzımdı hâlen iyi Rp yaptığıma inanmıyorum ama neyse. xD Ha bi' de! Dünyadaki en büyük Avril fanıyımdır, yani öyle ki sırf Avril'ı başkası kapmasın diye karakter alıyorum. Dayanamıyorum başkasında görünce, evet ben bir psikopatım. XD Başka başka, tiyatroya ilgim büyüktür lâkin müziğe de öyledir. xP İlerde siyasetçi olmayı düşünüyorum, elbette bir yandan da sanatçılığı yürüteceğim. ^^

Ehe ehe, başka bir şey kalmadı desem yalan olur aslında dağ gibin özelliğim var da, yazmaya üşendim. Rp yazmam lâzım şimdi, yoksa Yeşmi keser beni.

Hadi görüşürük yine.
Lleweyn Chloris

Lleweyn Chloris

Karakter Nereden : Westminster, İngiltere.
Karakter Gücü : Bir Şeyin Nasıl Çalıştığını Anlayabilme.
RP Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 4:25 pm

Hoşgeldin bazı konularda katıldığım dünyalı o.O Git repe yaz ama *-*
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 4:45 pm

Ehe, sonunda XD Adolfla RP yazmak nasip olmadı artık bu Charlie'ye umuyorum. Hoşgeldin felan. X3
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 5:14 pm

Hehee, hoşbulduk efeniler. *burda d'siz olmadı ama neyse* Yeşmi, Rp'mi yazıp yolladım artık kızacak bir şey de kalmamış oldu böylelikle. Razz Hı bi' de evet İpek, burda Rp yapalım artık. Orda barına gelcem, içicem dökücem edicem dedim ama kısmet değilmiş. Bu işlerde kısmet çok önemli efenim. Kısmet istemeyince kader de çizmiyor yolumuzu. Neyse, saçmalamadan sonra bir şey diycem; rp yapalım mutlaka burda İpek. *-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 5:37 pm

Her ne kadar tanışmasakta hoşgelmiş ^^,
Marjoline Clodiën

Marjoline Clodiën

Karakter Nereden : Kuzey Avrupa-İsveç
Karakter Gücü : Frekans Değiştirme
RP Yaşı : 16

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 5:40 pm

Selaam. Biliyorum ben seni Ekspresten. Orda da tüm Avril'ların sahibiydin diğ mi? Hatta bi ara ilk üye olduğumda Avril kullanmayı düşünüyordum. Listeye bir baktım kaç adet Avril'ı kullanan kişi. Neyse hoş geldin buraya da. Ev arkadaşı da olduk xP Duygu ben de Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 5:45 pm

Hoşbulduuuk. Tanışırız n'olcak. ^^

Selam Duygu, evet hepsi benim ordaki Avril'ların. xD Allah'tan adminim yoksa mutlaka kavga çıkaran olurdu '3 tane Avril mı olur aman Tanrı'm!' diye. xD Hoşbulduk. (:
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:34 pm

Memlekete hasret kalmış hemşeriiiim :zpzp: Benden de selamlar (Yasemin ben xD Silas, Eryx, Asya falan olan ^^)
Eugen Dwayne Russell

Eugen Dwayne Russell

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 11:06 pm

Adolf'da burdaymış. Hemşeri mi bir dakka noluyor Shocked
Gabrielle D'Arc

Karakter Gücü : Ether Yönetimi
RP Yaşı : 5

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 6:38 am

O diğil de siyasete atılırsan - dicek bi' şey bulamadım lo. Önce bi' ari ırk düşünceni öğrenem =P Avril'ını yesinler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 11:44 am

Hoşbulduk hemşerim! =))) Selam olsun sana. Razz Tanıdım seni tabii ki. Ehehe. (:

İvit, Adolf da burda. Razz Bilmiyo' muydun ben Adanalıyım. (:

Ihıı, Gebi (xP) de burdaa. Jeanne D'arc ile alâkan olacak mı burda da? ^^ Ha bir de, ırkçı değilimdir fakat nefret ettiğim uluslar vardır lâkin genel bir kanıya varmam asla. Ermenileri sevmemem, hepsine kötü diyeceğim anlamına gelmez yani. Neyse bunu bil yeter. Razz
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 12:39 pm

O zaman sen Adile Naşit'i sevmeyen nadir kişilerdensin Shocked Anlamadıysan belirteyim, o ermeni ^^
Gabrielle D'Arc

Karakter Gücü : Ether Yönetimi
RP Yaşı : 5

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 12:50 pm

Jeanne D'Arc bu sefer sadece uzak bi' hayal kalcek =P

Ya insanları milletleriyle birlikte değerlendirmek saçma, sonuçta kimse ne nerede doğabileceğini ne de nasıl yetiştireleceğini seçebilir. Ermeniler de çocuklarını kendilerine ne öğretildiyse öyle yetiştiriyor. Onların hafızalarına kazınan sadece acı hatıralar. Bence onları suçlayamayız da. Sonuçta herkesin çevrenin de etkisiyle biçimlendirilmiş kendi doğruları vardır. Bu doğrular yıkıcı olmadığı sürece saygı duyulması gerekilen şeylerdir. Ama olur da Hitler gibi tanrıcılık yaparak doğrular benimsetilmeye çalışılırsa o zaman şüphe duyulması gerekilir.

Neyse bu konuda söyleyecek çok şeyim var, konuyu dağıtmayayım.

Hoş geldim =P
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 1:02 pm

Dedim ya, genel bir kanıya varmıyorum diye. Adile Naşit'i çok severim lâkin okulumuzda okuyan Ermeni çocuklar ne kavgalar çıkarıp atılmıştı ya, neyse. ^^ Ha bir de, Hitler'in ne yapıp ne yapmadığı beni çok fazla ilgilendirmiyor, sadece liderliğini iyi yapmış biriydi. Irkçılığını, katliamcılığını ben de sevmem ama o zaman durumlarını yaşayamadığımız için, hiçbirimiz onu anlayamıyoruz gibi geliyor bana. Çoğu liderin çeşitli kitaplarını okurum ben, onun Kavgam adlı kitabını okuduğum zamanda biraz hak vermiştim hani. Bir savaşın sonucu, diğer savaşın nedeni oluyor her zaman. ^^ E tabi, o zaman nerden bilecekler imzalattırdıkları antaşmaya ve kurallarına nefret duyup dünyada terör estirecek bir diktatörün yükselişine neden olacağını. Tarih bir zincir gibi, bilmemne bilmemne olmasaydı bilmemne kişisi de olmazdı diye düşünüyorum ben.

Neyse, evet bu konu hakkında söylenecek milyonlarca şey var. Hoşgeldin sen de ayrıca. xP
Lleweyn Chloris

Lleweyn Chloris

Karakter Nereden : Westminster, İngiltere.
Karakter Gücü : Bir Şeyin Nasıl Çalıştığını Anlayabilme.

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 2:17 pm

Hey diken, sana Avril süslemeli Kaan pastası sunarak hoşgeldin kutlaması hediye ediyorum o.O
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 2:20 pm

Teşekkür ettikten sonra pastayı elime alıyorum. xP Bakıyorum bir not var! Hemen okumalıyım! ''Kaan Rp'yi yazmazsan keserim!'' Oooii, yazmam lâzım. >.<''
Kieve Mirai Taliesin

Kieve Mirai Taliesin

Karakter Nereden : Londra, Britanya
Karakter Gücü : Geleceği resmetme
RP Yaşı : 24

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 12:11 am

Ben bu Kaan'la rp yazdım mıydı? Sanıyım mı bilemiyorum. Bizim kızlara sormalı... Neese....Hoşgeldin kısaca..
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 12:21 am

Yazdık yazdık. Hatta 'o' sitedeki son rp olabilir. Kütüphaneden Lucy'nin seni çağırdığı rp xD (Lucy mi özledim Rolling Eyes )
Kieve Mirai Taliesin

Kieve Mirai Taliesin

Karakter Nereden : Londra, Britanya
Karakter Gücü : Geleceği resmetme
RP Yaşı : 24

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 12:23 am

hadi beaaaa son rp o muydu? O_O Vays anasını..
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme

MesajKonu: Geri: Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o   Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 12:25 am

Sanki. Çünkü bahardı diye hatırlıyorum. Ve bağ falan geçiyordu rpde. Neyse kendi başlğımız da dahil gece gece bilimum başlıkları dolanarak kirlettim. Buradan hoşgeldin dedim mi emin olamadığımdan kaan hoşgeldin diyorum xD

Kaan, Keen, Çarliğğ ve Türleri. O.o
1 sayfadaki 1 sayfası