~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ne İzliyoruz?

5 posters
YazarMesaj
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme
RP Yaşı : 17

Ne İzliyoruz? Empty
MesajKonu: Ne İzliyoruz?   Ne İzliyoruz? I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 4:27 pm

Girdiğim son bir kaç sitede gördüğüm bir başlık. Elbette şu anda yazarken izlemek zor ama biraz önce izlediğimiz, izleyeceğimiz şeyler neler? Sürekli video, anime, dizi, film izliyoruz tabi xD
Ben başlayayım.

Amadeus- Dün akşam izledim. Film güzeldi ama Mozart'tan çok Salieri'nin bakış açısını gördüm. Mozart'ın gencecik sefil bir şekilde öldüğünü biliyordum da bu film yanlı mı yoksa bu kadar fena mı bilemedim. Hafif deli, ama müzik dahisi, müzikte tanrının eli olarak gösterilmiş. Salieri'ye acısam mı kızsam mı, Mozart'a ne desem emin olamadım. Ama müzik ziyafeti kesinlikle. 3 saate yakın klasik müzik sevmeyeni bile cezbedecek kadar güzel müzik dinlenir, bu film izlenirse.
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

Ne İzliyoruz? Empty
MesajKonu: Geri: Ne İzliyoruz?   Ne İzliyoruz? I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 4:31 pm

dahil olmaya üşendiğim bir diyaloğun varacağı noktayı izliyorum. sunumdan tiksinmek -_-"
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Ne İzliyoruz? Empty
MesajKonu: Geri: Ne İzliyoruz?   Ne İzliyoruz? I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 10:59 pm

Annem, babam ve yakın arkadaşlarının gezi videolarını. Ahaha, ailem de mi normal değil ben anlamadım ki?
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Karakter Gücü : Elektrik Aletler. Ben de kavrayabildiğimde açıklamasını yazarım xD
RP Yaşı : 26

Ne İzliyoruz? Empty
MesajKonu: Geri: Ne İzliyoruz?   Ne İzliyoruz? I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 1:24 pm

Nightwish-Amaranth video klibini xD
Myra F. Worren

Myra F. Worren

Karakter Nereden : Kanada
Karakter Gücü : Görünmezlik ve görünmez kalkan.
RP Yaşı : 18

Ne İzliyoruz? Empty
MesajKonu: Geri: Ne İzliyoruz?   Ne İzliyoruz? I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 6:48 pm

Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Ne İzliyoruz? Empty
MesajKonu: Geri: Ne İzliyoruz?   Ne İzliyoruz? I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 12:12 pm

https://www.youtube.com/watch?v=bpq3uafN8Ls

Durup durup izliyorum... Uzun uzun, saatlerce oynayamadım ya, içimde kaldı.. Off.. Zombiler... zombiler... yerim sizi zombi kardişler...
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Ne İzliyoruz? Empty
MesajKonu: Geri: Ne İzliyoruz?   Ne İzliyoruz? I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 4:08 pm

Facebookda kendi yüklediğim İstanbul videosunu. "Pısst" koptum.

Ne İzliyoruz?
1 sayfadaki 1 sayfası