~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgetürük

4 posters
YazarMesaj
Diementina Chloris

Diementina Chloris

Bilgetürük Empty
MesajKonu: Bilgetürük   Bilgetürük I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 9:16 pm

- Tak tak.
- Kim o?
- Bilge.
- Hengi Bilge?
- Kutadgu Bilge. Bilgetürük. Bill Gates. Loreena McKennitt. Biggie. Mia Blige. Bigo.
- Haa.. Şu Dawn olan Bilge?
- Evet. Şu Dawnielle Iris Constantine, bu sitedeki adıyla Dawnielle Francés Constantine ve Diementina Chloris, daha bir sürü türevleri görülebilen Fğansızca öğrenen İngilizce sevdiği ve iyi olduğu tek ders olan NBA'i takip eden WNBA'e girme hayalleri kuran Lakers'lı Obama gelince cama yapışıp oha uçağının indiğini gördüm diye bağıran platonik aşık Ellen DeGenerees Seamus Bilge. Şu Angaralı, yazlarını ve tatillerini Bursa'da geçiren 2 yıllık repeci 12 yaşındaki "minik" Taylor Swift hayranı manyak Bilge. Şu okuldaki kankası Ece ve Berfin olan öğle yemeklerinde yemekhaneden yediğinde arkadaşlarının yemeklerinin içine eden (bkz: Limon sulu ayranlı pudra şekerli çilekli etli sulu pilav) inek görünümlü karizmatik yakışıklı bayen Bilge.
* A kişi kaçar *

*-* Bir dialogué ile kendimi de özetlemiş bulundum efenim. Hoşbuldum, hoşgördüm çok hoş'lu konuştuk hoşşiğe döndük. Her neyse. Umarım iyi vakit geçiririz. Bugün hangi şarkıyı söyleyeceksin?(Bkz: 7'den 70'e programından alıntılar) Heh lafı uzatmayalım bi uzattım mı sonsuza dek gider çünkü xP
Lleweyn Chloris

Lleweyn Chloris

Karakter Nereden : Westminster, İngiltere.
Karakter Gücü : Bir Şeyin Nasıl Çalıştığını Anlayabilme.
RP Yaşı : 17

Bilgetürük Empty
MesajKonu: Geri: Bilgetürük   Bilgetürük I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 9:23 pm

Yeşmi Rock Bar Obama'n (O ne bilgeğ o.O) geldi guçük Bilge *-* Hoşgeldin sende *-*
Diementina Chloris

Diementina Chloris

Bilgetürük Empty
MesajKonu: Geri: Bilgetürük   Bilgetürük I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 9:34 pm

Hoşbuldum Rock Bar'ım *-* Sen olmasan nasıl hoş bulurdum *-* Mari'm Portia'm Rock Bar'ım Lle'm *-*
Demetra Nyx Lavonne

Demetra Nyx Lavonne

Karakter Nereden : İtalya
Karakter Gücü : E l a s t i k
RP Yaşı : 17

Bilgetürük Empty
MesajKonu: Geri: Bilgetürük   Bilgetürük I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 11:21 pm

Chloris dolunca etraf Azaleia'mı almak geldi içimden... Hoş geldin canım (:
Lorelei D. Levandéux

Lorelei D. Levandéux

Karakter Nereden : We're all living in Amerika. Amerika ist wunderbar.
Karakter Gücü : Gücünüz; Kukla: Karşınızdaki kişiyi bir kuklaymış gibi oynatabilir, kişiye istediğiniz şekli verebilirsiniz.
RP Yaşı : 37

Bilgetürük Empty
MesajKonu: Geri: Bilgetürük   Bilgetürük I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 8:18 pm

Hmm sanırsam tabudab bildiğim adaşım oluyorsun bir tuhaf oldum adımı görüp durunca sık olmuyor da neyse hoşgeldin. Very Happy

Bilgetürük
1 sayfadaki 1 sayfası