~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıra bana gelmiş olabilir xD

4 posters
YazarMesaj
Brian Stenson

Brian Stenson

Karakter Gücü : Radyasyon: Bu güce sahip kahraman, çevresine yaydığı gözle görünmez ışınlarla rakibine saldırır. Rakibinin gen yapısında geri dönüşümü olmayan hasarlar meydana getirebilir; hatta düello ölümle sonuçlanabilir.
RP Yaşı : 17

Sıra bana gelmiş olabilir xD Empty
MesajKonu: Sıra bana gelmiş olabilir xD   Sıra bana gelmiş olabilir xD I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 3:41 pm

Hadi bende tanıtayım kendimi dedim ve birkaç satır karalamak suretiyle yepyeni bir başlık ve yepyeni bir karakterle ["Hadi len ordan senin karakterlerin hep aynı" dediğinizi duyar gibiyim. Evek, bu farklı olcek ifinim. Ciddiyim bu sefer xD] geldim buralara. Öncelikle ben Güneş ki bir sürü lakabım vardır. En yaygını "gunnick"tir. Yüzyıllardır kullanıyorum, evek. Bu evek de yeni çıktı, ilgililere duyurulur Razz Neyse ifinim sonracığıma şurda 17'nin bitmesine çok az hatta bugün itibariyle [24-04-2009] tam 3 gün kalmış vıışşş diyoruz xD Kendimi bildim bileli rp yapar ve Can ile kardeş olurum ki bu sitede de bi' akrabalığımız olacakmış. Tamamen habersizdim bu konudan xD Hadi Can yine iyisin geçti adın xD Efendime söyleyeyim, sonracığıma, velhasıl kelkelam [Sonuncuyu sıktım emin değilim böyle miydi bu O.o] buradaki birçok kişiyi tanıyorum. En azından öyle sanıyorum. Dinlediğim müzikler değişiyor yau ama sıklıkla Rockmış Metalmiş böyle şeyler dinlerim. Neyse işte böyle bi' şeyim. Bi sorunuz varsa alayım efenim yoksa da sadece bir "Hoşgeldin Güneş" mesajını da kabul ediyorum xD
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Karakter Gücü : Elektrik Aletler. Ben de kavrayabildiğimde açıklamasını yazarım xD
RP Yaşı : 26

MesajKonu: Geri: Sıra bana gelmiş olabilir xD   Sıra bana gelmiş olabilir xD I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:10 pm

Ye beni Günerş. What a Face
Gwendolyn Mary Dexter

Gwendolyn Mary Dexter

Karakter Nereden : Amerika
Karakter Gücü : X-Ray Işınları
RP Yaşı : 16

MesajKonu: Geri: Sıra bana gelmiş olabilir xD   Sıra bana gelmiş olabilir xD I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 8:57 pm

İsmin güzelmiş yahu. Hoşgeldin. Smile
Brian Stenson

Brian Stenson

Karakter Gücü : Radyasyon: Bu güce sahip kahraman, çevresine yaydığı gözle görünmez ışınlarla rakibine saldırır. Rakibinin gen yapısında geri dönüşümü olmayan hasarlar meydana getirebilir; hatta düello ölümle sonuçlanabilir.
RP Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Sıra bana gelmiş olabilir xD   Sıra bana gelmiş olabilir xD I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 9:39 pm

Tişkür ederim ifinim ^^.

Zeynep'm sen bi' kenarda sıranı bekle Razz What a Face
Jacqueline Valéry

MesajKonu: Geri: Sıra bana gelmiş olabilir xD   Sıra bana gelmiş olabilir xD I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 10:44 pm

höst önce ben o.O

Sıra bana gelmiş olabilir xD
1 sayfadaki 1 sayfası