~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O

+5
Devon Melvyn Solian
Myra F. Worren
Eugen Dwayne Russell
Romina May Levy
Sofia Steener
9 posters
YazarMesaj
Sofia Steener

Sofia Steener

Karakter Nereden : Bjugn / Norveç
Karakter Gücü : Mistik Ses Dalgaları
RP Yaşı : 16

Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O Empty
MesajKonu: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 2:21 pm

Merhabaa tüm site halkı x)
Öncelikle adım Cemre, 8. sınıf öğrencisi SBS mağduru bir insanım. Rp'ye ilk defa burda başlıyorum nasıl bişey yazıcam tam olarak bilmiyorum ya neyse. Tam bir kitap kurduyumdur, aşırı kitap okurum vee bunun yanında hikayede yazarım ^^ Müzik konusuna gelince Psychedelic Trance dinlerim. Eğer favori grubu söyliyecek olursam; İnfected Mushroom. Anime sever bi insanım evet, özellikle şu aralar One Piece izliyorum. Vampirlerden hiç haz etmem ama konu Kurtadamlar olursa direk balıklama atlayabilirim. Aklıma başka bişey gelmiyo ki ya o.O Neyse geldikçe eklerim artık x) Hoşbuldum şimdiden ^^
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.
RP Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 7:15 pm

Hoşgeldiiin (infected mushroom <3 psychedelic trance <3 ) İyi vakit geçirir RPye başladığına memnun olursun diye umuyorum ^^
Sofia Steener

Sofia Steener

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 7:56 pm

Ohağ *-* Sendemi Psychedelic Trace dinliyosn *-* Yihuu *-* Kendimi yalnız hissetmedim bi an xD Hoşbuldum bu arada ^^
Eugen Dwayne Russell

Eugen Dwayne Russell

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 8:29 pm

Hoşgeldin, iyi vakit geçireceksin eminim ^^
Sofia Steener

Sofia Steener

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 8:53 pm

Oha O.o Gerard *-* Hoşbuldm ^^
Myra F. Worren

Myra F. Worren

Karakter Nereden : Kanada
Karakter Gücü : Görünmezlik ve görünmez kalkan.
RP Yaşı : 18

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 8:59 pm

Oha deyilecek bir durumum yok ve bu sebeple farklı bir hoşbulduk cevabı bekleyerekten, hoşgeldin ^^
Sofia Steener

Sofia Steener

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 9:02 pm

Yok o bi sevgi belirteciydi sadece xD Yani Gerard'ı her gördüğümde oha diyorum xD hoşbuldm xD
Devon Melvyn Solian

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:44 pm

Oha kendimi gördüm xD Gerard gördüğünde mitiş bi tepki veren ve anime izleyen insaan xD Tek sanırdım kendimi vay anasını *-* One Piece'e yeni başlamışsın hani eski bir animeci diğilsin sanırım yanılıyor muyum ya da? o.O
Sofia Steener

Sofia Steener

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 11:09 pm

Yok eski animecilerdenim ^^ One Piece'i izlemiştim çok önceden ^^ ama çıkan bölümlerini izlememiştim ondan böyle bi durum ortaya çıktı ^^ Tekrar başladım şimdi xD
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Karakter Nereden : Arizona - Tucson.
Karakter Gücü : Buz: İstediğiniz yeri buza çevirebilir, kişi temasıyla onu buza çevirebilir, hatta kişiyi parçalara ayırabilirsiniz.

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 11:26 pm

Hoşgeldin X) Umarım iyi vakit geçirirsin ^^
Devon Melvyn Solian

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 11:30 pm

Aslında one piece filler'ın en az olduğu anime şahsen ona başyapıt diyebilirim ben *-* Bleach 63ten sonra doldurma bölümlerle devam ediyor mesela Naruto da öyle fillerdan oluşuyorlar resmen. *bkzkonuanimedenaçılıncasusmayaninsanmodeli* Ehem neyse hoşgeldin falan xD
Gabrielle D'Arc

Karakter Gücü : Ether Yönetimi
RP Yaşı : 5

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 9:40 am

Enem animeğa ><. *furikuriye başlamak için yırtınan fakat arada avatarı bitiren insan modeli*

Bi' de twilight sucks! Sıparkıl sıparkıl vampirler öğğ, gerçek vampirlere tam destek asfdasf xD Twilight sayesinde kurt adam -o da bi' Jacob- sevdim, ahah xD
Romina May Levy

Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 1:27 pm

Zei söylemişti sanırım, kimin tanımlaması bilmiyorum ama, Edward için. "Güneşe çıkınca nişastaya batırılmış çileğe benziyor." diye. Çilek-vampirlere hayır O.o
Gwendolyn Mary Dexter

Gwendolyn Mary Dexter

Karakter Nereden : Amerika
Karakter Gücü : X-Ray Işınları

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 2:28 pm

Kurtadam forevır. Razz affraid Twilight vampirlerine hayır! Normal vampire evet. king

Hoşgeldin bu arada geek
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 3:48 pm

Evet vampir konusu açılırsa ben konuşurum. Henüz twlight okumadım ama sırf bu hali yüzünden okumayacağım bir süre. Benim için vampirler Bram Stoker ile başlar Anne Rice ile biter ve kafamda vampirler konusunda net düşünceler var. Sakın birileri "Ne var tüm vampirler karanlık mı olacak?" demesin. Adı üstünde vampire. 100 yıllık bakire ve liseye giden vampir olamaz, olabilemez. Ama kurtadamları ben de severim. Sadece sırf bu son moda vampir hikayeleri yüzünden vampirlerden soğumayın Anne Rice'ın Vampire Chronicles'ını okuyun (Sadece vampirle görüşme türkçeye çevrilmiş olsa da) ve vampirleri sevebilin.

Onun dışında metal sevmiyorsun şaştım ama sevindim de xD Kİmsenin müzik sevgisine bir şey dediğim yok ama müzik de tek başına bir insanın kişiliğini belirtmez zaten. Hoşgeldin diyorum ve umarım rpde daha da eğlenirsin dileklerimle başlığından ayrılıyorum.
Romina May Levy

MesajKonu: Geri: Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O   Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 3:55 pm

Şeklini koydun milis XD Neyse çorba etmeyelim başlığı evet.

Cemre, Cemreğ, Sofia, Sofi o.O
1 sayfadaki 1 sayfası