~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yattağğğğğ!!!

+9
Charles Farnell Barhloew
Leonard Boyd Lydell
Avice Ida Kleinjans
Leon Aaron D. Bravery
Kitiara G. X. Illius
Romina May Levy
J. Kyndra Bianchett
Elizabéth A. Blackwolf
Chlamydia Eaven
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:05 am

Herkesçikler yazmış ben yazmaz mıyım Very Happy Ailenizin vazgeçilmez Harajuku Japonu, şeytan kaçmış tavşanı geldiiii albino 19 yıllık Zeii, şu anki konumum Eskişehir, Güzel Sanatlar'da Grafik Tasarım okusam da aklım animasyonda X3 Kaç yıldır rp yaptığımı saymadım ama bayağı uzun oldu sanırım 7-8 yıl falan oldu O_O Seviyorum ama ehih ^^ Genelde Japon ya da psikopat karakterlerimle tanınırım, oyun takıntım ve çizimlerimle beni tanıyan da oldu XD Zaten çoğu yazı biçimim de animeleri andırırmış, öyle diyor herkes XD Gerçi son zamanlarda okuduğum karmaşık kitaplar yazı biçimimi de değiştirdi XD Birşeyler yazmaya açtım son zamanlarda, iyi oldu burası umarım cici olur eğleniriz X3

Neysem belki tanıyan çıkar diye eski nicklerimi de yazayım; Hikari Hoshino, Hikaru Hiwatari, Jacqueline Deadmoon, Yoruichi Jôochou Callivalende, Namida Mitsukuri, Bellatrix N.C. Lestrange, Naiame Coventina, ailesini unutmuş bir kıza arkadaşlarının taktığı isimle Tenshi-chan, OGZ Death Note oyununun wall-of-text ile canınıza okuyan Elegie'si, Kaimei Shizuka, Noroi Chouta, Ayumi Nobuyuki, Itami Akarui a.k.a. Izanami-sama, hebele hübele laylaylom yattaaaaa böyle işte dahasına hafızam yetmedi ki bazı yerlerde isimlerimi tekrar tekrar kullandığım da oldu XD

Neyse.. Bu kadar. Sanırım XD
Elizabéth A. Blackwolf

Elizabéth A. Blackwolf

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 12:28 pm

Hoşgeldin Zei canıım :ooi:
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 12:40 pm

Hoşbuldum bebek sen de hoşgeldin X3
Elizabéth A. Blackwolf

Elizabéth A. Blackwolf

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 12:43 pm

Eheh, sağol bebek xD
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Karakter Nereden : Fransa
Karakter Gücü : Empati. Ortamda bulunan kişilerin duygularını çeşitli duyularıyla hisseder. Gücünü geliştirdiğinde ise bu duyguları kontrol etmeyi öğrenir.
RP Yaşı : 17

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 3:50 pm

Hoşgeldin x)
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 4:20 pm

zei-chaaan. x3
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 6:40 pm

Hoşbuldum Admin hanım abla Razz

penkkuchann X3
Kitiara G. X. Illius

Kitiara G. X. Illius

Karakter Nereden : İspanya
Karakter Gücü : Işınlanma [Boyutlar arası ve bir yerden bir yere anında geçiş ]
RP Yaşı : 18

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 6:53 pm

Sende hoşgeldin Cool [Evet yeni geldim benden öncekine hoşgeldin diyorum hıhımf]
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 6:54 pm

Hepimiz hoşgeldik ki Very Happy
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Karakter Nereden : Arizona - Tucson.
Karakter Gücü : Buz: İstediğiniz yeri buza çevirebilir, kişi temasıyla onu buza çevirebilir, hatta kişiyi parçalara ayırabilirsiniz.

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:15 pm

Hoş geldin X)
Avice Ida Kleinjans

Avice Ida Kleinjans

Karakter Nereden : Deutschland
Karakter Gücü : Telekinezi

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:17 pm

Yerim ben bunu ya kırıntı bırakmam. .ooi.
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:21 pm

Hoşbuldum Leon bey amca Razz

Anam korktum ben bu kızıl saçlıdan O_O
Avice Ida Kleinjans

Avice Ida Kleinjans

Karakter Nereden : Deutschland
Karakter Gücü : Telekinezi

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:21 pm

Korkma ben senin annenim. .ooi.
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:23 pm

Anne niye senin saçların kırmızı benimkiler mavi *_*

Ahahah şey gibi oldu bu.

Güller kırmızıdır;
Menekşeler mavi.... XD
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:24 pm

Puhah XD Charlie'nin çakma melekleriyiz adeta. Gerçi ben de şu an sarışın değilim ama kısmet nasip tabi :Ç
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:26 pm

Peh.

Herkes kızıl olmuş ben başka renklere geçtim artık. :hıh:

Dipnot: Yukarıda sayılan karakterlerin %90'ı kızıl saçlı, arada bir iki tanesi siyah saçlı, biri mor ve biri beyaz saçlıdır... Kızıl takıntısı olan bir insanım evet...
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:55 pm

Charlienin değil benim meleklerimsiniz yavrular -.^

Hoşgeldin zei-chaaaaaaaaaaaan *_* Gözü bir acayip gören insan (yolda giderken her an abuk tabela görebilir), elf kırması (boy desen, gerisi desen), anime karakteri.. Özledik rplerini (Seni değil konuşuyoruz senle zaten xD)
Charles Farnell Barhloew

Charles Farnell Barhloew

Karakter Nereden : Qeens
Karakter Gücü : Hava Bükme: Hava olaylarını kontrol edebilir ve şimşekler yaratabilir.
RP Yaşı : 25

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 1:17 pm

Tanımıyorum ama animeleri görünce yazasım geldi. Japonlara ve animelere hayranlık son bir yıldır bende de var. Hiç denemedim ama bir ara açmak istiyorum japon karakter hatta. Neyse hoşgeldin. Ben de Hüseyin
Kieve Mirai Taliesin

Kieve Mirai Taliesin

Karakter Nereden : Londra, Britanya
Karakter Gücü : Geleceği resmetme
RP Yaşı : 24

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:55 am

Zei... seninle işim çok anacım. eldeki char ve sendeki hımhım... galeriye beklerim diyim. Yakmada beni. >.<
Irina Svetlana Ivanov

Irina Svetlana Ivanov

Karakter Nereden : Rusya, Moskova
Karakter Gücü : Kurutma ~ Kanı, havayı, ağaçları, sıvıları, hatta insanları bile dokunarak kurutabilmek.

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 12:20 am

Oha Zeynep? o.O Çoook uzun zaman oldu bir rp karakterini görmeyeli sanırsam xD Hoşgeldin ^^
Misafir
Misafir

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 6:56 pm

Baktım geyikte olmayacak buraya geliyim dedim. Kuzen gelmiş hoş gelmiş. Geç kaldım biraz ama olsun =P Josephine Callivalende vardı bi zamanlar slytherin olan hatırlarmısın acaba?
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:37 pm

Tanıdıkları görmek hoş ^^ Hem Slytherinsin hem de Callivalende, nasıl bilmem ki? ^^ Callivalende en kral aileydi bana göre, ardından Amarant ve Grimstone gelirdi... Sen de hoş geldin beş gittin kuzen, nasıl havalar oralarda ^^
Misafir
Misafir

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:45 pm

Hoş bulduk.Eskişehir (L) diyorum sadece. Hava kötü olsa bile -ki değil- mükemmel xD
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:56 pm

Eskişehir süper hakikaten. Sen de mi Eskişehirdesin? Eskişehir candır ciğerdir, Noodle'ıyla Waffle'ıyla... Ve yeni türeyen dilencileriyle XD
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme

Yattağğğğğ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yattağğğğğ!!!   Yattağğğğğ!!! I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:56 pm

Noodle eveeeet *_* Ahaha, Bilge yiyemese de.

Yattağğğğğ!!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki