~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nil ~ Kyndra ^^

+5
Satine Hannigan
Leonard Boyd Lydell
Chlamydia Eaven
Leon Aaron D. Bravery
J. Kyndra Bianchett
9 posters
YazarMesaj
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Karakter Nereden : Fransa
Karakter Gücü : Empati. Ortamda bulunan kişilerin duygularını çeşitli duyularıyla hisseder. Gücünü geliştirdiğinde ise bu duyguları kontrol etmeyi öğrenir.
RP Yaşı : 17

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:16 pm

Evet, adım Nil. Akrep burcuyum yılımı söylemicem çok küçük kalmaktan korkuyorum xD hobilerimden de bahsedersem tırsabilirsiniz (belki). Dişçi fobim vardır xD Ciddi bi' tip değilimdir aslında ^^ en sevdiğim smiley de q5 (mrgreen olarakta geçio) bi de k5

Erm... siz bana soru sorun istiyosanız ben cevapliim xD çünkü bi insan kendini nasıl anlatır tam bilemiorum
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Karakter Nereden : Arizona - Tucson.
Karakter Gücü : Buz: İstediğiniz yeri buza çevirebilir, kişi temasıyla onu buza çevirebilir, hatta kişiyi parçalara ayırabilirsiniz.

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:29 pm

Dosty'n kimdir? lol!
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Karakter Gücü : Empati. Ortamda bulunan kişilerin duygularını çeşitli duyularıyla hisseder. Gücünü geliştirdiğinde ise bu duyguları kontrol etmeyi öğrenir.

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:43 pm

Yazıklar olsun bana xD
Dostym Görkem'dir, telefon rehberimde de 'q5' olarak kayıtlıdır.
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Karakter Gücü : Buz: İstediğiniz yeri buza çevirebilir, kişi temasıyla onu buza çevirebilir, hatta kişiyi parçalara ayırabilirsiniz.

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:44 pm

İşte en güzel Kendini Tanıt başlığı Razz Ben eksikmişim meğer, ne eksik diyordum, görüyorsun nasıl parıldadı başlık? XD Mütevazilik 0 XD
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:45 pm

Evet, egon tavan yaptı akşam akşam xD Olsuuğn böle de sempatiksin Dostyy
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:49 pm

Gece gece şımartma beeğğ XD Razz
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:50 pm

Haklısın x)
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:56 pm

Akrep burcu istilasııııııııııı!! XD Ben de akrebim yaşasın akrep olmak X3 Çin burcun ne peki? O_O

Nil çok güzel isim bu arada... Hep aklıma böyle Cleopatra tipinde insanlar gelir Nil diyince. (Hayır tarih kitaplarında bahsi geçen asıl Cleopatradan bahsetmiyorum, bizim bildiğimiş siyah saçlı esmer TAŞ ablalar)
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 8:34 am

Çin burcum Semender (böle mi yazılıyo emin değilim xD)
Nihaha ! Zeynepte akrepti zaten, siteyi ele geçircez xP
Arap güzeli mi diyolardı öylelerine, Hint güzeli mi (gerçi bu bizim okula özgü bişi de olabilir)
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 9:03 am

Oha diyebilir miyim ._. Ben, İpek ve Bilge başakrepler olarak zaten sitedeyiz. 3 de burdan. Sitenin yarısı akrep galiba.. Hoşbulduk bu arada xD (Hoşgeldin demek saçma olucak )
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Karakter Gücü : Elektrik Aletler. Ben de kavrayabildiğimde açıklamasını yazarım xD
RP Yaşı : 26

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 9:09 am

Böhe ben de akrebim lan söylemiş Nil zaten xD
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 9:45 am

Leonard Boyd Lydell demiş ki:
Oha diyebilir miyim ._. Ben, İpek ve Bilge başakrepler olarak zaten sitedeyiz. 3 de burdan. Sitenin yarısı akrep galiba.. Hoşbulduk bu arada xD (Hoşgeldin demek saçma olucak )

Hoşgeldiniiz q5
Daha önceki sitelerde genellikle tek akrep olarak dışlanırdım... Böhüe, çocukluğuma inmişiz gibi hissettim kendimi -_-"
Charles Farnell Barhloew

Charles Farnell Barhloew

Karakter Nereden : Qeens
Karakter Gücü : Hava Bükme: Hava olaylarını kontrol edebilir ve şimşekler yaratabilir.
RP Yaşı : 25

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 1:31 pm

Leonard Boyd Lydell demiş ki:

Bak bu ilginç işte Shocked Akreplerle pek anlaşamamam konusundaki tezim resmen çürümüş oldu. Yada sizin yükseleninizde falan bir şey var. Bu kadar akrep bizi sokmaz inşallah.
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 2:07 pm

benim yükselenim de akrep XD kaçarın yok yani ehaha. akrepler çoğalıyor yeheyt!
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 6:34 pm

Oleyy xD benim yükselenim Koç
Howard d'Estaign

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 11:25 pm

Bir Nil tanıyorum amma ve lakin o Nil sensin mi emin olamıyor ve ürküyorum O.o Neden ürküyorsam, sanki o Nil değilsen katledilecekmişim gibi O___o Tamam, sakinim O___o Avon? Avon Nil? İçimden bir ses o değil diyor gibi O___o Kaçsam mı T__T
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 10:31 am

Hayırr, üzüldüm... Razz
Howard d'Estaign

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 10:33 am

Tamam, olsun gene de sakinim. O_O Rabbeeem, nasıl kasmışım kendimi?! O_O
Irina Svetlana Ivanov

Irina Svetlana Ivanov

Karakter Nereden : Rusya, Moskova
Karakter Gücü : Kurutma ~ Kanı, havayı, ağaçları, sıvıları, hatta insanları bile dokunarak kurutabilmek.

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 12:02 am

Ouvv Nilüğ sevgili adminemiz Razz Hoşgeldin demek istemedim birden. Abuk olacak o.O Neyse o zaman biz hoşgeldik tebrikler site güzel aferin başarılar vs xD
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Nil ~ Kyndra ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Nil ~ Kyndra ^^   Nil ~ Kyndra ^^ I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 8:38 am

xD Mersiiii Edağğ

Acaba bu tutcak mı q5

Nil ~ Kyndra ^^
1 sayfadaki 1 sayfası