~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zeynep * Dahlia

+8
Aqua K. Bianchett
Brian Stenson
Charles Farnell Barhloew
Dharja Hectorne
J. Kyndra Bianchett
Leon Aaron D. Bravery
Chlamydia Eaven
Satine Hannigan
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Karakter Gücü : Elektrik Aletler. Ben de kavrayabildiğimde açıklamasını yazarım xD
RP Yaşı : 26

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:30 pm

Beni tanımayan mı var lan -_-
Sorun öğrenin hayret bişi.
Müziksiyenim ben kendim. Repeyle de aram hiç yoktur nerden bulaştım bilmiyorum ( xP ) Bu salak görkem, can, günerş bi de gülle bi yüz senedir falan arkadaşım işte bırakın peşimi diyorum bırakmıyolar. Manik-depresif diyolar benim için ama nedir bilmiyorum aslında. Bi ağlayıp bi gülen miymiş ne. İşte böyle çok güzel tanıtma yazısı yazarım aslında da uykum var Sleep
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 10:53 pm

Hoşgeldin adaş. Benziyorsun bana XD İyi anlarım bir ağlayıp bir gülenin halinden. İronik bir şekilde hızlıyımdır ikisi arasındaki geçişte. O_O

Uykusu gelenlere ılık ballı süt ikramımız vardır ._."
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Karakter Nereden : Arizona - Tucson.
Karakter Gücü : Buz: İstediğiniz yeri buza çevirebilir, kişi temasıyla onu buza çevirebilir, hatta kişiyi parçalara ayırabilirsiniz.
RP Yaşı : 17

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:00 pm

Zeyneb'm, halka açık bir yerde adımın önüne hakaret koyman gururumu okşadı. Alıştım mı deseem, ne desem XD Hoş geldin Razz
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Karakter Gücü : Elektrik Aletler. Ben de kavrayabildiğimde açıklamasını yazarım xD

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:52 pm

Umumî alanlarda böylesine tatminkar, böylesine gurur verici lafları her zaman duyabilirsin benden görkem senin yerin ayrı xP

Aa adaş varmış xD Sorma çok sınıftan atıldım çünkü bi güldüm mü duramıyorum aynı şeye iki ders gülüp geri kalan iki ders de sakinleşip ağlıyorum bu sefer de o yüzden atılıyorm sınıftan. Ergen miyim ne xD Ya da regl'den miydi bugünkü olaylar xS

Bilenler bilmeyenlere anlatsn beni bu konuda mistır turan'a çok rol düşüyor xP

Edit: Canım ballı süt istedi pig
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Karakter Nereden : Fransa
Karakter Gücü : Empati. Ortamda bulunan kişilerin duygularını çeşitli duyularıyla hisseder. Gücünü geliştirdiğinde ise bu duyguları kontrol etmeyi öğrenir.

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 9:41 am

Hayırsızım ben Zeynep biraz geç yazdım xD
Sitede ne gibi değişik kurguların olcak çok merak ediyorum q5
Dharja Hectorne

Dharja Hectorne

Karakter Gücü : Uçabilme

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 12:10 pm

Karakterin hamile mi len adhsoahd Razz
Charles Farnell Barhloew

Charles Farnell Barhloew

Karakter Nereden : Qeens
Karakter Gücü : Hava Bükme: Hava olaylarını kontrol edebilir ve şimşekler yaratabilir.
RP Yaşı : 25

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 1:13 pm

Yine görkem nil yapımı buna benzer bir sitede vardın oradan hatırlıyorum bir. Ondan epey duymuştum seni. Hoşgeldin.
J. Kyndra Bianchett

J. Kyndra Bianchett

Karakter Nereden : Fransa
Karakter Gücü : Empati. Ortamda bulunan kişilerin duygularını çeşitli duyularıyla hisseder. Gücünü geliştirdiğinde ise bu duyguları kontrol etmeyi öğrenir.

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 6:33 pm

Hatta Rp bile yapmıştınız sahilde xD Niye gereksiz detayları aklımda tutarım ki ?
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 8:38 pm

Dilayra nesi var lan allah allah hamile işte asfds

*
Charles ben çıkaramadım seni xD
Edit: Tamam çıkardım Hüseyin senmişsin anca bastı xD
Brian Stenson

Brian Stenson

Karakter Gücü : Radyasyon: Bu güce sahip kahraman, çevresine yaydığı gözle görünmez ışınlarla rakibine saldırır. Rakibinin gen yapısında geri dönüşümü olmayan hasarlar meydana getirebilir; hatta düello ölümle sonuçlanabilir.

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 5:20 pm

Aha Zeynep'i gördüm mü damlarım Razz
Naber kız? Anaum senin peşini bırakır mıyım ben sorarım sana Zeynep'm? Nası' böyle bi' şey düşünürsün yau O.o
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 5:39 pm

Diyorum işte bırakmıyolar peşimi diye. Ne yapsam kurtulamıyorunm yani.
Oha ünlün taş o.O
Aqua K. Bianchett

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 7:36 pm

yavruummm hepsi senin mi xD yerüm nan seni xD ablasının gülüüü xP -kıro muyum neyim xD-
Irina Svetlana Ivanov

Irina Svetlana Ivanov

Karakter Nereden : Rusya, Moskova
Karakter Gücü : Kurutma ~ Kanı, havayı, ağaçları, sıvıları, hatta insanları bile dokunarak kurutabilmek.

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 11:56 pm

Oo Zeynep. Ne kadar oldu ya böyle gördüm sevindim xD Hoşgeldin ki sen de *-*

Öef be ben de her başlığa yazıyorum Stam yok bi şe yok millet tanıyamayacak xD Bi başlık açayım evet. xD
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 7:42 pm

Ablağm yi beni xD
Eda lan çok mistik gördüm seni o.O Sen de hoşgeldin annem cümlemiz hoşgeldik xD
Aqua K. Bianchett

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 7:49 pm

nan bu karakterin karnı çok büyük O.o eneee erken erken yeğen seviyoruz yani O.o
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 7:58 pm

yok şişko o şişko xD tövbe tövbe kurgum öyle kardeşim bu sefer koca bulmayı beklemeden doğurucam valla xD
Aqua K. Bianchett

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 8:26 pm

çocuğu p.ç mi yapıcan nan xD
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 7:27 pm

"Bu çocukların kaderini kim yazıyor?" asdsfdaf Very Happy
Onun kaderi de p.ç olmakmış. E ona da bi baba buluruz bi yerlerden xP
Aqua K. Bianchett

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 5:14 pm

kırisçını veriim mi tam şey tipi var onda xD yapar kaçar xD
Kitiara G. X. Illius

Kitiara G. X. Illius

Karakter Nereden : İspanya
Karakter Gücü : Işınlanma [Boyutlar arası ve bir yerden bir yere anında geçiş ]
RP Yaşı : 18

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 5:37 pm

A. Elizabeth Beilharz demiş ki:
Beni tanımayan mı var lan -_-
Sorun öğrenin hayret bişi.
Müziksiyenim ben kendim. Repeyle de aram hiç yoktur nerden bulaştım bilmiyorum ( xP ) Bu salak görkem, can, günerş bi de gülle bi yüz senedir falan arkadaşım işte bırakın peşimi diyorum bırakmıyolar. Manik-depresif diyolar benim için ama nedir bilmiyorum aslında. Bi ağlayıp bi gülen miymiş ne. İşte böyle çok güzel tanıtma yazısı yazarım aslında da uykum var Sleep

Seni bırakan ölsün xP
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 5:55 pm

Ölsün annemmm xD Bülent ablan kurbaan olsun sana xP
Christian Guite

Christian Guite

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 6:43 pm

kadınım olacaksın nan ^^ xD
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 7:11 pm

Sana ölürüm xP Ayıptır. Günahtır. Ablanın kadını olunmaz. Ama bu ünlüyle.. Tavla beni xD Yalnız beni çocuklarımla kabul edeceksin! xD
Christian Guite

Christian Guite

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 8:28 pm

çocuk benden olacak nan -_-
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Zeynep * Dahlia Empty
MesajKonu: Geri: Zeynep * Dahlia   Zeynep * Dahlia I_icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:06 am

Öhm o da olabiler tabi xD

Zeynep * Dahlia
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Dahlia Nine