~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görkeeğğm XD

4 posters
YazarMesaj
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Karakter Nereden : Arizona - Tucson.
Karakter Gücü : Buz: İstediğiniz yeri buza çevirebilir, kişi temasıyla onu buza çevirebilir, hatta kişiyi parçalara ayırabilirsiniz.
RP Yaşı : 17

Görkeeğğm XD Empty
MesajKonu: Görkeeğğm XD   Görkeeğğm XD I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:25 pm

İsmim Görkem, kendini tanıtmayı beceremeyen bir başka varlığım. Lise 1'e gidiyorum. Yaşımı saklamam saçmalık olur zaten avatarımın altında yazıyor; herneyse Razz İzmir'de oturuyorum.. Ööömm, sitenin adminlerindenim... Siz sorun, ben cevaplıyım diyorum çekiliyorum Razz
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Görkeeğğm XD Empty
MesajKonu: Geri: Görkeeğğm XD   Görkeeğğm XD I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:33 pm

İzmir çok cici yer di mi ._. Şu anda İzmi'den gelen bir yolcum var sabahlayarak onu beklemek istiyorum ama kesin uyuyakalırım, bu gerçeği hatırlattın bana XD Lise 1 çok güzeldi ya =/ Neyse admin bey siz de hoşgeldiniz Razz (Herkese hoşgeldiniz diyeceğim inadına, bu da bugünkü saçmalığım olsun XD)
Leon Aaron D. Bravery

Leon Aaron D. Bravery

Karakter Nereden : Arizona - Tucson.
Karakter Gücü : Buz: İstediğiniz yeri buza çevirebilir, kişi temasıyla onu buza çevirebilir, hatta kişiyi parçalara ayırabilirsiniz.

Görkeeğğm XD Empty
MesajKonu: Geri: Görkeeğğm XD   Görkeeğğm XD I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:43 pm

Hoş bulduk Razz Ama İzmir için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim... Bornova'da oturduğumdan olsa gerek İzmir'in güzelliklerine alışamadım. Güzelliklerin tatlarını alamadım desem daha doğru olur. Konağa, kordona gitmem çok nadir olduğu için, İzmir benim için yalnızca apartmanlardan ibaret. Biran önce gitmeyi istiyorum XD
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Görkeeğğm XD Empty
MesajKonu: Geri: Görkeeğğm XD   Görkeeğğm XD I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:49 pm

Aaaa, İzmir'de yaşamamışsın sen o zaman, benim bunca sene Bursa'da yaşamamış olmam gibi. Gerçi Bursa'da yaşanacak bir şey yok ya neyse. Ama gençsin daha, bundan sonra görürüm ben seni Razz
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

Görkeeğğm XD Empty
MesajKonu: Geri: Görkeeğğm XD   Görkeeğğm XD I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:56 pm

izmir candır canandır, yapmayın etmeyin XD nasıl özledim nasıl -_-" alsancağı bostanlıyı falan. vapur T_T ühe. neyse admine hoşgeldin mi desem hoş bulduk mu desem bilemedim. selamlar O_o
Satine Hannigan

Satine Hannigan

Karakter Gücü : Elektrik Aletler. Ben de kavrayabildiğimde açıklamasını yazarım xD
RP Yaşı : 26

Görkeeğğm XD Empty
MesajKonu: Geri: Görkeeğğm XD   Görkeeğğm XD I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:59 pm

Ulan ben senin adının başına küfür bile yazdım alacağın olsun xP
Eğleniyorum kendi kendime bi can yok ki gelsin eğlendirsin gecemizi şöyle bir xP
HOŞGELDİİN falan mı demem lazım ne hoşgeldini lan sen ne tanıtıyosun kendini bırak yeniler tanıtsın bi de yazmış havalı havalı ben adminim diye. Ben senin boklu bezini bilirim almim ayağımın altına. -_-

Görkeeğğm XD
1 sayfadaki 1 sayfası