~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Luu ~ Boyd

+10
Gwendolyn Mary Dexter
Leartes Eryx Roubanis
Ariadne Barthory
Irina Svetlana Ivanov
Kieve Mirai Taliesin
Charles Farnell Barhloew
Romina May Levy
Lorelei D. Levandéux
Chlamydia Eaven
Leonard Boyd Lydell
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme
RP Yaşı : 17

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 8:59 pm

Peki dayanamadım kendime başlık açtım. Pek kendimi tanıtayım diye bir derdim olmuyor, çünkü lejanta yazarken bile herşeyi tam anlatabildiğimden emin değilim. Kendime ait ben buyum şuyum diyemem o yüzden. Ama genelinden bahsedeyim. Melis. Yaş konusunu açmayalım. Bilgeden 1, İpekten 2, Zeiden 3 yaş büyüğüm diyeyim zaten bilen biliyor yaşımı. Ben de Haacettepeli akrepler grubundanım ancak son 2 ay. Evet, bildiniz mezuniyet dönemi. Rpye başladığım zamandan emin değilim ama ara verip tekrar yazıp sonra bırakmış olabilirim. Ondan 4 sene diyorum, ortalama öyle. Ama 6 yaşından beri rp yaparım aslında. Neyse. Kendimle ilgili birşey söyleyemedim ama bilinen karakterlerimi yazayım belki tanıyan çıkar. Lucienda Blanc, Spencer Jude Warrington, Armand Augustine, Neil Rhefeldt gibi karakterlerim var. Gördüğünüz gibi özellikle son 7-8 aydır erkek karakter yazıyorum hep. Kolayıma geliyor sanırım. Bir de mezuniyet *ayayay okul bitiyor, ne halt yiceksem ben* stresi yüzünden çok ciddi karakterler ve rpler de yazmıyorum. Yarışmacı arkadaşlara da başarılar diliyorum.
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:00 pm

İzanaminin en tatlı yemeği gelmişşş Razz
Lorelei D. Levandéux

Lorelei D. Levandéux

Karakter Nereden : We're all living in Amerika. Amerika ist wunderbar.
Karakter Gücü : Gücünüz; Kukla: Karşınızdaki kişiyi bir kuklaymış gibi oynatabilir, kişiye istediğiniz şekli verebilirsiniz.
RP Yaşı : 37

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:01 pm

Tanımıyorum. Tanışalım mı bağyan mesenenizi alabilir miyim? Embarassed Wink
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:28 pm

İhihi, verdim şekerim özelden konuşalım xD Bilge olduğunu anlayamadım bir an yalnız, nasıl daldıysam. Yine kim kafa buluyo acaba diycektim xD. Hoşbulduk.
Chlamydia Eaven

Chlamydia Eaven

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:29 pm

Bugün birbirini anlamayan anlamayana XD
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:36 pm

He ya, aynı msn penceresinde olmasaydık napıcaktıysak.

Ha bir de, artık Türkçe konuşamıyorum sanırım. Öyle de bilin beni.
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:41 pm

Dağılın bu sayfa benim XD Ebedi rp-partnerim. Duramıyorum duramıyorum O_O ehahah.
Lorelei D. Levandéux

Lorelei D. Levandéux

Karakter Gücü : Gücünüz; Kukla: Karşınızdaki kişiyi bir kuklaymış gibi oynatabilir, kişiye istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:42 pm

Öhöö öhööö. Evil or Very Mad
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 11:29 pm

*pışık*
Charles Farnell Barhloew

Charles Farnell Barhloew

Karakter Nereden : Qeens
Karakter Gücü : Hava Bükme: Hava olaylarını kontrol edebilir ve şimşekler yaratabilir.
RP Yaşı : 25

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 1:21 pm

Very Happy Aynı ortamı kurmuşsunuz yine. Oldukça eğlenceli olacak gibi üçünüz de (hoş birinizi tanımıyorum) hoşgeldiniz. İyi ki geldiniz

En son Charles Farnell Barhloew tarafından C.tesi Nis. 04, 2009 1:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 1:23 pm

Yok şu an 4.müzü de aldık yanımıza. Ne zamandır yazamıyordu, okul falan derken. Zei de geldi, şenlikli bir ev olur biz kendi çapımızda eğleniyoruz zaten.
Kieve Mirai Taliesin

Kieve Mirai Taliesin

Karakter Nereden : Londra, Britanya
Karakter Gücü : Geleceği resmetme
RP Yaşı : 24

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:53 am

Beni dışla. Piyona çalacak eleman lazım açılışa .. XP
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:54 am

Dışlar mıyım ben seniii hiiiç *_* (Yanaklarını mıncırır) Sen de geldin x3 Açılışa gelirim çalarım. Hatta keman ve çello çalan arkadaşları da alırım yanıma (Sürekli büyüyor efendim durduramıyoruz)
Lorelei D. Levandéux

Lorelei D. Levandéux

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:57 am

Kieve Mirai Taliesin demiş ki:
Beni dışla. Piyona çalacak eleman lazım açılışa .. XP

Ben zevkle dışlarım. Evil or Very Mad
Kieve Mirai Taliesin

Kieve Mirai Taliesin

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:59 am

niye dışlıyon beeeeeeee.... Zaten galerinin vitrinini indirdin gelir gelmez ben... ulen ben oranın sahibi değilim. Çalışıyom üç dolara... XD
Lorelei D. Levandéux

Lorelei D. Levandéux

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 1:18 am

Ben bilmem yağlı bir müşteriyi kaçırdın sen hesap ver patronuna. Twisted Evil
Kieve Mirai Taliesin

Kieve Mirai Taliesin

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 1:26 am

Hocam biz öğrencileir ucuz diye tuttuktu yaaaaa. Size bütçe yetmez. Siz neydi o.... başsolist yok assolist... eeee diva heh divasınız... acıyın ya...
Irina Svetlana Ivanov

Irina Svetlana Ivanov

Karakter Nereden : Rusya, Moskova
Karakter Gücü : Kurutma ~ Kanı, havayı, ağaçları, sıvıları, hatta insanları bile dokunarak kurutabilmek.

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 12:21 am

Oo süper fulledim bu bölümü xD İnsan herkesi tanır olunca tabi *ıı uyumam lazım şımarmışım -.-"* Neyse öhm Meliis hoşgeldin sen değ ^^ Bu karakterini de çok sevdim ki ben rp yapmalıyız bir ara xD
Ariadne Barthory

Ariadne Barthory

Karakter Nereden : Baltimore
Karakter Gücü : HIZ: Hareket hızı. Hızlı koşabilir , hızlıca kıvırtabilir ,bir çok şeyi bu hızı ile kolayca elde edebilir. Hızlı çıkma işte .Fırlamanın teki.

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 2:34 pm

Melis yinemi sen bırak peşimi artık ehuehu Melis modelinden hiç vazgeçmiyor yine Barnes =D Ben kimim ? Kübra saygılar sevgiler Kübra geri çekilir ve gider.
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 2:49 pm

Evet bi' an. Aaa kim ki bu dedim okurken Kübra xD Başka modeller de aldığım oluyo tabiki ama bu kadar dikkat çekmiyor. Ayrıca karakterler falan birbirinden farklı olunca.. Ben Barnes ilham mı veriyor nedir?
Ariadne Barthory

Ariadne Barthory

Karakter Nereden : Baltimore
Karakter Gücü : HIZ: Hareket hızı. Hızlı koşabilir , hızlıca kıvırtabilir ,bir çok şeyi bu hızı ile kolayca elde edebilir. Hızlı çıkma işte .Fırlamanın teki.

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 4:21 pm

Bende bu modelimden vazgeçemiorm . Senin karakterin benim müzisyenim olsun Melis sen söyle ben dans edim hahah . Gidiorm dedim gidemiorm bak. Seviorm seni Melis çenemin düşmesine sebep oluosun
Leartes Eryx Roubanis

Leartes Eryx Roubanis

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:58 pm

Yaşıtımsın sen o zaman o_O diye dalıyorum başlığa ^^
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 12:14 am

O.o Ciddi mi? Rp aleminde yaşıtım pek yok ama çevremde olanlar yakın bana yaş olarak. Kaçlıydın? Tanıyor olma ihtimalim nedir?

Edit: Galiba tanıyor gibiyim. Evet yabancı gelmedi xD Ehe sen de hoşgeldin o zaman.
Leartes Eryx Roubanis

Leartes Eryx Roubanis

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 8:46 am

Ben Yasemin Very Happy 86'lıyım ayrıca ^^ Hoşbuldum. =)
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Luu ~ Boyd Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 1:00 pm

Evet biliyormuşum xD Başka sitelerde karşılaşmıştık ama pek muhabbetimiz ya da rpmiz olmamıştı. Güzel yaşıtlar görmek ^^

Luu ~ Boyd
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki