~ Journalist ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Journalist ~

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Luu ~ Boyd

+10
Gwendolyn Mary Dexter
Leartes Eryx Roubanis
Ariadne Barthory
Irina Svetlana Ivanov
Kieve Mirai Taliesin
Charles Farnell Barhloew
Romina May Levy
Lorelei D. Levandéux
Chlamydia Eaven
Leonard Boyd Lydell
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Leartes Eryx Roubanis

Leartes Eryx Roubanis

Luu ~ Boyd - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 4:16 pm

Eh artık rp de yaparız muhabbet de ederiz değil mi? ^^ Güzel güzel xD Tabi ama rpde 3 adet Yasemin var onlarla karıştırmadıysan Shocked karıştırdıysan da konuşuruz rp yaparız falan ^^
Gwendolyn Mary Dexter

Gwendolyn Mary Dexter

Karakter Nereden : Amerika
Karakter Gücü : X-Ray Işınları
RP Yaşı : 16

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 4:26 pm

Melisin ruh yaşıtı da benim di mi Melis? Razz
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

Karakter Nereden : San Francisco, CA
Karakter Gücü : Hızlı İyileşebilme
RP Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:04 pm

Hayır, değil tabi kii. Daha küçük Göksu. (Ben hep böyle değildim ya, en azından bu kadar değildim. Gerçekten ._. )

Ve Yasemin, benim bu ara sınavlar falan biraz yoğun bi dönemim, bu sefer cidden rp yapmayı isterim. Çok duydum çünkü hakkında.
Gabrielle D'Arc

Karakter Gücü : Ether Yönetimi
RP Yaşı : 5

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 9:31 pm

Milis, seni düşününce aklıma kafası beysbol sopasıyla dağılan gariban bi' yavrıcık geliyo' xD
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 9:34 pm

Ahaha. İlk olarak dağılmamıştı son anda kurtardık. İkincisi, suç benim mi canım aaa, gecenin yarısı eve girilir mi öyle. Neyse, yine bir superhero rpsinde karşı karşıyayız. Benim de aklıma balodaki Armand geliyor Gebi seni düşününce.
Gabrielle D'Arc

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 9:40 pm

Uf benim aklıma da kızgın Pearl geliyo' ._. suçlu hissettim bak =/

Ben burada ne olsam hala karar veremedim aslında.

İtiraf: Sırf Ahmet'le karşılıklı gerçek resimlerimizi kullanalım diye döndüm. Bebiklik resimlerimi kullanazaım xD
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 9:43 pm

Ben de isterdim çocukluk resimlerimi kullanayım ama tee 80lerden kalma resimler xD Zamanı uydurmak zor olur kıyafetlere falan. Ahaha, fena da olmazdı ha.. Neyse, hoş fikir tebrik ediyorum.
Gabrielle D'Arc

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:10 pm

Ya senin feysbukun var mı bende? Varsa feysbukunda var mı çocıklık resimlerin =o
Giovanna D’Alessio

Giovanna D’Alessio

RP Yaşı : 43

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:22 pm

Benim feysbukum sende yok, olsa da orda çocukluk resimlerim yok. Scannerı bilgisayara bağlamam (üşenmemem) sonra onları teker teker scan ettirmem (yine üşenmemem) ve yüklemem lazım. İşi uzun ondan xD

Edit: Benim evet xD Melis (2. karakter bu)
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:28 pm

Melis lem sana ne anlattılar hakkımda kıllandım şimdi Shocked
Bilge, canım haberde facebooku kuruş amaçlarını açık açık anlatmışlar hürriyette okumuştum dün ve sinir bozucu geldi o an halen de gelmekte vs vs...
Peh siz çocukluk resimlerinizi Mark Zuckerberg'in kız listesine dahil ededurun ben kendimi o listeden eksik ettim oh iyi ettim. ^^ İçim soğudu valla o_O Ben gene ve gene Yasmün ^^
Lorelei D. Levandéux

Lorelei D. Levandéux

Karakter Nereden : We're all living in Amerika. Amerika ist wunderbar.
Karakter Gücü : Gücünüz; Kukla: Karşınızdaki kişiyi bir kuklaymış gibi oynatabilir, kişiye istediğiniz şekli verebilirsiniz.
RP Yaşı : 37

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:35 pm

Ne kızı ne listesi yahu... Ben eski arklarımla daha bir sürü tanıdıkla oradan görüşüyorum oyun falan oynuyorum yoksa çok mühim değil de cık :/
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:35 pm

Ne anlatabilirler hmm, çok çok fena şeyler. xD Aslında Kübra'dan dolayı biliyorum ve birkaç kere "Hehe herhalde sitede en büyük yine benim" dediğimde ismin geçmişti. Bir de yanlış hatırlamıyorsam Atlantis'te vardın. Orada toplamda 1 tanecik rpye başlamış olsam ve hafızam biraz bulanık olsa da orada varmışsın gibi geliyor.
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:40 pm

Salla yahu dalga geçiyorum sadece. ^^ Ama habere sinir oldum nedensiz yere mi artık haklı mıyım karar veremem ama Facebook benim için bitti o_O Zaten oyun oynamak ve resimlere yorum yapmak, video izlemek dışında bir işime yaramıyordu ^^ İletişim bile kuramıyordum kimseyle Shocked

Hafızan yanılmıyor. ^^ Orada gene Leartes karakterimle vardım hatta. Evet güzel, aslında yarım da olsa yaptığın rpyi sevmiştim ^^ Bir de sanırım Occlu diye bir sitede görmüştüm seni yaş ortalaması başlığının en büyükleri olmuştuk.
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:45 pm

Ahaha evet mümkün. Ama orası da benim siteye girişimin 2. haftası kapanmıştı da içimde kalmıştı. Occlu.. Sanırım şimdi hatırlıyorum karakteri, Hayden'i de seninle özdeşleştiriyoruz sanırım xD
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:50 pm

Ben Hayden'ı öyle bir özdeşleştireceğim ki kendimle :hebee Hie burası fantezi anlatma yeri değildi susuyorum gidiyorum yoksa iyice sapıtacağım o_O
Ariadne Barthory

Ariadne Barthory

Karakter Nereden : Baltimore
Karakter Gücü : HIZ: Hareket hızı. Hızlı koşabilir , hızlıca kıvırtabilir ,bir çok şeyi bu hızı ile kolayca elde edebilir. Hızlı çıkma işte .Fırlamanın teki.

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 3:53 pm

Melis ne demiştim sana Ysmn hakkında . Delinin tekidir demiştim değil mi? =D
Seni en son bana o smilei gönderdinde görmüştüm msn'de . En son smiley karşılaştırması yapmıştık evet.. Shocked

bkns: Melisin : muhteşem yaladur smilei
Gabrielle D'Arc

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 4:03 pm

Searlus L'Ombre demiş ki:
Melis lem sana ne anlattılar hakkımda kıllandım şimdi Shocked
Bilge, canım haberde facebooku kuruş amaçlarını açık açık anlatmışlar hürriyette okumuştum dün ve sinir bozucu geldi o an halen de gelmekte vs vs...
Peh siz çocukluk resimlerinizi Mark Zuckerberg'in kız listesine dahil ededurun ben kendimi o listeden eksik ettim oh iyi ettim. ^^ İçim soğudu valla o_O Ben gene ve gene Yasmün ^^

Mark Zuckerberg sübyancı mı yoksa What a Face O diğil de haberi merak ettim Suspect
Romina May Levy

Karakter Nereden : NYC
Karakter Gücü : Elektrik Kontrolü - Vücudunda elektrik üretebilir ve ürettiği elektriği yönlendirebilir.

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 4:14 pm

Ariadne Barthory demiş ki:
Melis ne demiştim sana Ysmn hakkında . Delinin tekidir demiştim değil mi? =D
Seni en son bana o smilei gönderdinde görmüştüm msn'de . En son smiley karşılaştırması yapmıştık evet.. Shocked

bkns: Melisin : muhteşem yaladur smilei

yaladur'un patenti bana aittir Cool lol!
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 4:37 pm

Gabrielle D'Arc demiş ki:

Mark Zuckerberg sübyancı mı yoksa What a Face O diğil de haberi merak ettim Suspect

Olabilir her şeyi beklerim o sapıktan Shocked

Hııh Kübü beklemezdim senden, oysa manyak olduğumu bir senden saklamıyordum :ügü: (yalan)
Gabrielle D'Arc

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 4:40 pm

Enem o.O O haberi bulmalıyım -_- *başlığı saptırmaktan vazgeçip aranmaya gider*
Ariadne Barthory

Ariadne Barthory

Karakter Nereden : Baltimore
Karakter Gücü : HIZ: Hareket hızı. Hızlı koşabilir , hızlıca kıvırtabilir ,bir çok şeyi bu hızı ile kolayca elde edebilir. Hızlı çıkma işte .Fırlamanın teki.

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 4:42 pm

ahaha evt o smileyle beni yoldan çıkartmaya çalışıyordu . Onun bildiği kızlardan olmadımı söledim ama dinlemedi. Meğer kaynağı senmişsin =D Razz
Melis yüzüme tükürcek en iisi başlıktan çıkım ben =D

Searlus L'Ombre demiş ki:

Hııh Kübü beklemezdim senden, oysa manyak olduğumu bir senden saklamıyordum :ügü: (yalan) [/i]

Acı gerçekleri açıklıorm herkese Razz çok dedikoducuum [/i]
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 5:05 pm

Gabrielle D'Arc demiş ki:
Enem o.O O haberi bulmalıyım -_- *başlığı saptırmaktan vazgeçip aranmaya gider*

Başlığı saptırmaya biraz daha katkı sağlayacağım ama kaynak belirtmeden geçmemeliyim. Hürryet gazetesi, dün değil evvelsi gün yayınlanan Mark Zuckerberg röportajımsısı ^^
Gabrielle D'Arc

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 5:07 pm

Buldum ve okudum haberi. Gerizekalı asosyal :G Ama seviyorum ben feysbuku yaa *.* Hatta bi' girem .-.
Searlus L'Ombre

Searlus L'Ombre

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 5:15 pm

Benim zaten bir işime yaramıyordu da ^^ Höh ben kaçıyorum bu sefer kesin xD
Leonard Boyd Lydell

Leonard Boyd Lydell

MesajKonu: Geri: Luu ~ Boyd   Luu ~ Boyd - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 5:27 pm

Aneeem nolmuş burdaaa O.o Ben de mi gazeteyi açsam baksam. Normalde de facebook hesabı olduğunu unutan 3-4 haftada bir giren bir insan olduğumdan kapatsam bir sorunu olmaz muhtemelen.

Bu arada Kübra, aa teessüf ederim ben önüme gelene sarkıyor muyum? Ühü, sarkıyor muyum cidden. Tedaviye mi ihtiyaç vardır nedir?

Luu ~ Boyd
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki